Free songs
Alejní 2789, Teplice 415 01+420 734 805 464info@verat.cz

Provádíme železobetonové monolitické stavby

sme specializovaná firma na provádění železobetonových monolitických konstrukcí. Samostatnou specializací naší firmy je ukládka výztuže včetně možného zajištění dodávky výztuže.

Jsme středně velká stavební firma a zakládáme si na osobním přístupu a vstřícném jednání s objednatelem. Vzhledem k našim zkušenostem a technickým znalostem z oboru železobetonových konstrukcí Vám dovedeme zajistit kompletní servis při realizaci zakázky.

Našimi prioritami je stavět:

  • spolehlivě - při vlastní realizaci dodržujeme technologické předpisy a dbáme na dodržování ČSN. Pro úspěšný postup výstavby využíváme pouze osvědčené a vyzkoušené dodavatele prací a materiálu s příslušnou způsobilostí, certifikáty a atesty.
  • rychle - naše zakázky se snažíme realizovat rychle, ne však na úkor technologie a kvality. Pouze rychlou a postupnou výstavbou dovedeme zajistit optimální cenu díla.
  • levně  – jsme schopni zajistit samostatné provedení jednotlivých řemesel a disponujeme vlastním systémovým bedněním. Skloubením jednotlivých činností dovedeme zajistit kompletní a cenově dostupné provedení celé zakázky.

Naší vizitkou jsou realizované zakázky a spokojení odběratelé, kteří se na nás obrací i při dalších realizacích.

Dovedeme zajistit i spolupráci ve fázi přípravy projektové dokumentace statické části projektu a případně poradit, nebo optimalizovat náklady už při samotném návrhu projektu.

Máte o monolitickou stavbu zájem?

.

.

Menu